Tarihçe

1975 yılında bir aile şirketi olarak kurulan firmamız, kırılgan bir yapıda olan Türkiye ekonomisinde direnip gücüne sahip firmalar arasında yer almış, bu değişime ve hıza uyum göstererek ayakta kalan şirketlerden biri olmuştur.

İşletmemizin idari merkezi Adapazarı’nda olup Adapazarı’nda ve İzmit’te şuan için toplam 3 şubesi ve 80 çalışanı bulunmaktadır. İdari merkezimiz ve ana depomuz ile birlikte yaklaşık 8500m2 kapalı alana sahiptir; ayrıca servis ve dağıtım filomuzda bulunan 38 araç ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

İşletmemizin ürün portföyünde; Colgate-Palmolive, Edirne Yağ Sanayi (Olin), Filiz-Barilla, Sleepy, Söke Un, Tamek, JDE Ofçay, Marmara Birlik Zeytin, Binboğa Bal, Henkel, Kopaş (Dalin), Cook gibi Türkiye ve Dünya çapında isim yapmış firmaların Distiribütörlüklerinin yanısıra kendi üretimini yaptığımız Çevik Bakliyat çeşitleri ve Nişasta grubu bulunmaktadır.

Şirketimizin son yıllarda yapılan çalışmalarında istikrarlı büyüme hedef alınarak bir takım atılımlar yapılmış, bu atılımlar başarı ile sonuçlandırarak ilerideki projelerde de başarıyı yakalama gayreti devam edecektir.

Misyon & Vizyon

Şirketimizin genel misyonu kendi sektörümüzde güvenilir olmak, ileriyi görmek ve sektöründe yeniliklerde her zaman öncü olmaktır.

1975 yılından bugüne, ileriyi gören bakış açımızla, birçok market standında ürünlerimizle yer aldık. Benimsediğimiz kalite politikamızla sizlere her zaman en iyiyi sunduk.

Gerek, Çevik Bakliyat olarak, gerekse distrübütörlüğünü yaptığımız ürünlerle “her zaman kalite” anlayışımızı destekledik.

Müşteri şikayetlerini bir ödül, övgüleri ise birer destek olarak gördük.

Çevik Ticaret olarak 1975 yılından günümüze yılların güvenini kazandık… Hedefimiz, 100. yılda da kaliteyi evlerinize taşımak.

Kalite Politikamız

Toplam kalite yönetimi çerçevesinde amacımız; müşterilerimize daha iyi hizmeti sunabilmek için yeni ürün çeşitlerini geliştirmek, kalitemizi ve üretim kapasitemizi arttırmaktır.

Firmamız hedef kitlemize hitap eden ürünlerimizin çokluğu ve güvenilir olması sayesinde hızlı bir büyümeyle siz müşterilerimizle birlikte yoluna devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti göz önüne alınarak tüm şirket grupları açık, dürüst ve toplam kaliteye önem verme azmiyle başarıya ulaşmak için gereken tüm yeniliklerin peşinde gitmek, temkinli ve istikrarlı çıkışımız kendimizi kontrol etmemizi ve piyasaya ayak uydurabilmemizi kolaylaştırmıştır. Piyasa ekonomilerinde gözüken bu istikrarsızlıklar ekonomik açıdan hem bizi hemde bizimle ilgili olan tüm şirketleri güven içinde sağlam temellerle birbirine bağlamıştır.

Sonuç olarak biz Çevik Ticaret ailesi olarak bugün ve gelecekte siz müşterilerimize en iyi hizmeti toplam kalite yönetim anlayışından taviz vermeden sizlere en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.

Belgelerimiz